Välkommen
 Medlemssidan
 Styrelsepresentation
 Unghunden
 Verksamhetsplan 2014/15
 Grönt kort
 Kalla Koppen
 Rullator Koppen
 Klubbladets godbitar
 Resultat service
 Shopen
 Mötesprotokoll mm
 
 
 
 

Besökare just nu: 23
Besökare: 494060
Unika besök: 397548
Trehjuling - barn o ungdom
Placering Tid
1 .Sara Renöfält 1.10 min
2 .Isak Renöfält 1.11 min
3 .Hanna Strömgren 1.18 min
4 .Elliot Lie 1.22 min
5 .Espen Burger 1.42 min
Cani cross - barn o ungdom
1 .David Olofsson 2.03 min
2 .Jakob Olofsson 2.17 min
3 .Isabell Olofsson 2.34 min
4 .Molly Lie 2.42 min
2-spannsklass              2.7 km
1 .Anna-Lena Berglund    spann 2 5.42 min
2 .Sofia Börjesson 5.49 min
3 .Ann-Charlotte Thörngren 5.57 min
4 .Anna Börjesson 6.09 min
5 .Ida Åstrand 6.12 min
6 .Ida Rehnlund               spann 1 6.31 min
6 .Kenneth Holmlund 6.31 min
8 .Alva Uppsäll                spann 2 6.42 min
9 .Anna-Lena Berglund    spann 1 6.43 min
10 .Gunmarie Hammar 6.46 min
11 .Tommy Vennman 6.47 min
12 .Susanne Lindberg 7.00 min
13 .Tove Lundin                spann 1 7.01 min
14 .Ida Rehnlund               spann 2 7.04 min
15 .Alva Uppsäll                spann 1 7.17 min
16 .Wayne Banks 7.21 min
17 .Nicklas Sandgren  7.32 min
18 .Tove Lundin                 spann 2 7.35 min
19 .Åsa Karlsson 7.40 min
20 .Therese Hedström 7.57 min
21 .Louise Bonta 14.15 min
22 .Louise Bonta 14.59 min
4-spannsklass              4.7 km
1 .Oskar Andersson         spann 1 8.39 min
2 .Oskar Andersson         spann 2 8.54 min
3 .Gunmarie Hammar 9.03 min
4 .Magnus Sjöberg 9.09 min
5 .Andreas Renöfält 9.28 min
6 .Fredrik Larsson            spann 2 9.31 min
7 Jenny Brandt 9.32 min
8 Ann-Charlotte Thörngren 9.33 min
9 .Fredrik Larsson            spann 1 9.37 min
10 .Erik Nordlund 9.43 min
11 .Lisbeth Brax Olofsson 9.48 min
12 .Sören Uppsäll             spann 2 9.54 min
13 .Fredrik Landström 10.11 min
14 .Peder Ögren               spann 2 10.32 min
15 .Peder Ögren               spann 1 10.33 min
    16. Greger Olofssson         spann 1 10.48 min
17 .Dante Dahlgren 10.57 min
18 .Henrik Strömgren 11.11 min
19 .Sören Uppsäll              spann 1 11.15 min
20 .Greger Olofssson         spann 2 11.24 min
21 .Fredrik Eliasson           spann 2 12.00 min
22 .Olivia Sundström 12.09 min
23 .Nicklas Sandgren 12.17 min
24 .Anna Sara Holmgren 12.22 min
25 .Fredrik Eliasson           spann 1 13.32 min
26 .Diana Karlsson 17.00 min
27 .Britta Sethson 23.40 min
8-spannsklass               4.7 km
1 .Stefan Falter 10.29 min
2 .Andreas Renöfält 10.39 min
3 .Peder Ögren 11.36 min
4 .Donald Eriksson 12.06 min
5 .Henrik Strömgren 12.43 min
6 .Magnus Bergström 13.37 min
7. Oskar Andersson 13.55 min

© www.alvarnas.se