Välkommen
 Medlemssidan
 Styrelsepresentation
 Unghunden
 Verksamhetsplan 2014/15
 Grönt kort
 Kalla Koppen
 Rullator Koppen
 Klubbladets godbitar
 Resultat service
 Shopen
 Mötesprotokoll mm
 
 
 
 

Besökare just nu: 32
Besökare: 495468
Unika besök: 398823

Barn o ungdom
Placering Tid
1 Elliot Lie 1.08 min Cykel
2 Espen Burger 1.10 min Cykel
3 Isak Renöfält 1.12 min Trehjuling
4 Lovisa Blomkvist 1.22 min Trehjuling
5 Ellen Sundström 1.29 min Trehjuling
6 Jesper Eriksson 1.37 min Cykel
7 David Olofsson 1.38 min Canicross
8 Jakob Olofsson 2.04 min Canicross
9 Isabelle Olofsson 2.04 min Canicross
10 Molly Lie 2.28 min Canicross
Kick-bike 1 hund           2.7 km
1 Erik Nordlund 8.40 min
2-spannsklass              2.7 km
1 Sofia Börjesson 5.51 min
2 Ida Rehnlund 5.56 min
2 Anna-Lena Berglund        5.56 min
2 Kenneth Holmlund        spann 2 5.56 min
5 Sofia Börjesson            spann 2 6.10 min
6 Ida Åstrand 6.12 min
7 Peder Ögren 6.17 min
8 Kenneth Holmlund        spann 3 6.19 min
9 Kenneth Holmlund         6.24 min
10 Alva Uppsäll                 spann 2 6.26 min
10 Ann-Charlotte Thörngren 6.26 min 
12 Anna-Lena Berglund  spann 2      6.37 min 
13 Anna Börjesson 6.43 min
14 Mats Rehnlund 6.53 min
15 Gun-Marie Hammar 7.00 min
16 Anna Börjesson           spann 2 7.03 min
17 Mikael Falk 7.40 min
18 Emma Bergstrand 7.41 min
19 Alva Uppsäll              7.42 min
20 Louise Bonta 11.42 min
21 Jonas Thuresson 11:48 min 
22 Louise Bonta               spann 2 12.08 min
4-spannsklass              4.7 km
1 Oskar Andersson           8.21 min 
2 Gun-Marie Hammar 8.35 min
3 Oskar Andersson    spann 2       8.46 min
4 Anna-Lena Berglund 8.56 min
5 Andreas Renöfält 9.05 min
6 Sören Uppsäll 9.19 min
7 Andreas Renöfält         spann 2 9.22 min
8 Taina Teräs 9.32 min
9 Fredrik Larsson            spann 3 9.34 min
10 Taina Teräs                  spann 2 9.36 min
11 Olivia Sundström 9.42 min
12 Fredrik Larsson             9.59 min
13 Åsa Karlsson 10.11 min
14 Dante Dahlgren 10.12 min
15 Ann-Charlotte Thörngren 10.19 min
16 Jenny Brander 10.30 min
16 Fredrik Larsson            spann 2 10.30 min
18 Greger Olofssson         spann 2 10.36 min
19 Greger Olofssson          10.45 min
20 Emil Olofsson 10.53 min
21 Emil Lundgren 11.38 min
22 Niclas Sandgren 11.50 min
23 Michael Nägel             spann 2 15.03 min
24 Espen/Stefan Falter 15.10 min
25 Michael Nägel              18.33 min
26 Petra Bochhuber 20.12 min
8-spannsklass               4.7 km
1 Oskar Andersson 9.08 min
2 Sören Uppsäll 10.04 min
3 Stefan Falter 10.23 min
4 Wayne Banks 10.32 min
5 Fredrik Landström 11.05 min
6 Donald Eriksson 11.39 min 
7 Daniel Svensson 17.50 min
Andreas Renöfält NAS
Stefan Falter NAS

© www.alvarnas.se